Paslaugos

Žadinimo skambutis. Ruošiatės svarbiai kelionei ar ankstyvam susitikimui? Mes Jus pažadinsime telefono skambučiu sutartu laiku dar prieš atvažiuojant taksi automobiliui.

Išankstinis taksi automobilio užsakymas. Kad įtemptu laiku būtų mažiau rūpesčių, dėl taksi iškvietimo laiko ir vietos galite susitarti iš anksto.

Taksi iškvietimas SMS žinute. Būna situacijų kai telefonu kalbėti nebūtų patogu (esate kine ar susitikime), tačiau norite sutaupyti laiką. Yra paprastas būdas: siųskite SMS žinutę, pranešimo langelyje įrašę DIVATAKSI adresas” [pvz.: DIVATAKSI Taikos pr. 12] ir SMS žinutę gausite atsakymą už kiek laiko ir kuris DIVA taksi automobilis atvyks. Greita ir paprasta.

Ilgalaikės sutartys, atsiskaitant kartą per mėnesį. Sudarome sutartis su įmonėmis dėl taksi paslaugų teikimo. Įmonėms tai labai patogu, nes jų darbuotojai arba svečiai atsiskaito transporto talonėliais, o mėnesio pabaigoje šie talonėliai sumuojami ir išrašoma PVM sąskaita – faktūra. Sudarant išankstinio apmokėjimo sutartis, taikoma išskirtinė nuolaida.

Vaikų vežimas į ir iš mokyklos. Darbo dienomis nuolat ar kai prireikia mūsų vairuotojai saugiai ir laiku gali nuvežti ir parvežti vaikus iš mokyklos ar būrelių.

Pasitikimas oro uoste, stotyje ar kt.. Jei atvyksta svečiai, kurių negalite pasitikti, patikėkite tai mums. Mandagus vairuotojas sutiks svečią laikydamas atpažinimo kortelę su asmens vardu ir nuveš jį į reikiamą vietą.

Kurjerių paslaugos. Prireikus galime greitai nugabenti svarbius dokumentus ar siuntinius į numatytą vietą.

Automobilio parvairavimas. Jei pasijutote nebegalintis vairuoti, pas Jus atvažiuos du vairuotojai. Vienas saugiai parvairuos Jūsų automobilį, kitas patogiai parveš Jus taksi automobiliu.

Produktų atvežimas. Kartais pritrūksta paprasčiausios foto juostelės, pieno, duonos ar marinuotų agurkėlių, o tuo pasirūpinti nebėra kam. Leiskite mums sutaupyti Jūsų laiką ir šventines nuotaikas.

Nuolatiniai maršrutai už fiksuotą kainą. Jei tik pageidaujate tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Jūsų gali laukti taksi. kad rutina būtų patogesnė, o Jūs turėtumėte mažiau rūpesčių, galime prisitaikyti prie Jūsų įpročių ir susitarti dėl pastovios kainos.

Mūsų keleiviai gali būti ir Jūsų naminiai gyvūnai. Mylimus gyvūnus galite pasiimti su savimi. Vardan visų saugumo svarbiausia, kad jie būtų prižiūrimi kelionės metu.

Vairuotojų nuoma. Jei Jūs turite automobilį, bet neturite vairuotojo, siūlome pasinaudoti nauja DIVA TAKSI teikiama paslauga – vairuotojo nuoma.